Miro Šmajda fanynky se mnou vybírají trenýrky !

30. ledna 2010 v 20:22 | *Majkétka* |  Články

Finalista SuperStar Miro Šmajda: Fanynky se mnou vybírají trenýrky!


Miro Šmajda má plno hudebních plánů. Brzy začne koncertovat se svojí kapelou a uvažuje i o muzikálu.
Vítězství v Česko Slovenské SuperStar mu uteklo jen o vlásek. Ze začátku nenápadný mladík to v semifi nálových kolech rozbalil takovým způsobem, že se diváci i lidé z hudební branže nestačili divit! Právem byl označen za největšího showmana celé soutěže. Řeč je o Miro Šmajdovi (21). Sympatický mladík z Košic, který je vzdáleným příbuzným slavného fotbalisty Pavla Nedvěda (37), se pro Nedělní Aha! pěkně rozpovídal.

Když jste se vrátil domů ze SuperStar, kam vedly vaše první kroky?
"Domů jsem se vrátil ještě ten večer po finále. Tam jsem si dal svoje oblíbené jídlo - pečené brambory - a šel spát. Jenže jsem vůbec nemohl zabrat, tak jsem vytáhl kytaru a skoro až do rána jsem si jen tak brnkal..."
Jak jste strávil letošní Vánoce a Silvestra?
"Vánoční svátky docela bouřlivě. (smích) Skoro každý večer jsem seděl s kamarády, přece jenom jsme měli co dohánět, když jsme se tak dlouhou dobu neviděli... Silvestr byl na pohodu. Strávil jsem ho také s kamarády, ale nepil jsem. Potřeboval jsem se trošku hodit do klidu."
Jak se ve vašem okolí projevila popularita, zvládáte nápor fanynek?
"Je pravda, že ten zájem neutichá. Je to moc příjemné, ale rozhodně se z toho nezblázním. K lidem, kteří mě osloví, nikdy nejsem odměřený. Teď naposledy, když jsem si šel do obchodu koupit nějaké věci, mi nějaké fanynky pomáhaly vybrat boxerky." (smích)
Před nedávnem jste měl prohlásit, že sex jste neměl už rok. Změnilo se od té doby něco?
"Tehdy v tom rozhovoru jsem řekl, že už rok jsem neměl žádný vztah, o sexu jsem ale nemluvil... (smích). Nějak to překroutili."
Během soutěže se také spekulovalo o tom, že jste se dal dohromady s Dominikou Starou...
"Ani to není pravda. Dominiku jsem měl rád, stejně jako ostatní soutěžící. Jsem od přírody kamarádský typ, s každým si dokážu dobře pokecat. Občas, když byla Domča smutná, jsem se ji snažil povzbudit. Mezi námi ale nic víc nebylo."
O dívky teď nouzi nemáte. Rýsuje se nějaká nová známost?
"Na vztah teď nemám čas. Momentálně pendluji mezi rodnými Košicemi, Bratislavou a Prahou a uvažuji, kde se kvůli práci usadím. Ještě nevím, jestli vyhraje Praha, nebo Bratislava. Nechci se teď vázat, nechci zranit city nějaké dívky jen proto, abych si jednou užil..."
Vraťme se k SuperStar. Kdo vám byl z porotců nejsympatičtější?
"Asi Martička Jandová. S tou jsme si povídali úplně o všem. Je to bezvadná žena. Stejně tak jako Darinka. S Ondřejem Hejmou byla také sranda. S ním jsme se pravidelně, ale opravdu pravidelně potkávali na záchodě. (smích) Paľo Habera nám zase dával užitečné rady. Všichni byli príma."
Už jste se po SuperStar viděl se svým slavným bratrancem - fotbalistou Pavlem Nedvědem?
"Musím říci, že SuperStar doslova spojila naše rodiny i vzdálené příbuzné. Někteří se zkontaktovali třeba po patnácti letech! A to je příklad můj a Pavla Nedvěda. Já jsem věděl, že je nějaký můj vzdálený příbuzný, ale nikdy jsme v kontaktu nebyli, nikdy jsme se osobně neviděli. Až když mě Pavel viděl v SuperStar, tak si dal dohromady, že bych mohl být jeho příbuzný a kontaktoval mě. Držel mi palce, jeho rodina mi fandila. Moc mě to potěšilo."
Plánujete s ním nějaké setkání?
"Určitě! A strašně se na to těším. Jsme domluveni, že buď se s Pavlem setkám v Čechách, nebo za ním přijedu do Itálie. Letos by to mělo vyjít!"
Váš finálový přemožitel Martin Chodúr už začal jezdit po vystoupeních. Kdy začnete koncertovat vy?
"I já už jsem pár vystoupení odehrál, ale zatím jich záměrně moc nebylo. Nabídky jsou, ale všechny hned zbrkle neberu. Přece jenom nechci nic uspěchat. Připravuji s kapelou koncertní program, velkou show. Intenzivně na tom makáme. Chci všechno pořádně připravit, nic nezanedbat a neuspěchat. Koncem ledna bychom měli vyjet."
Jak vůbec s Chodúrem vycházíte? Je mezi vámi nějaká rivalita?
"Vůbec! Naopak! Ten poslední týden, kdy jsme zůstali v soutěži jen my dva, jsme si to s Martinem parádně užili a dost se spřátelili."
Když si vás nějaký pořadatel objedná, kolik musí zaplatit?
"Každý by se měl umět ohodnotit. Abych ale řekl pravdu - cenu já moc neřeším. Každopádně statisíce to určitě nejsou. Nejsem Michael Jackson." (smích)
Už jste dostal i nějaké muzikálové nabídky?
"Ano, nějaké nabídky mám, ale zatím není nic definitivní. Každopádně muzikály mě baví. Jsem všestranný, rád zpívám a myslím si, že jsem i dobrý herec." (smích)
Nemáte obavu, že se třeba neprosadíte a zmizíte z povědomí lidí jako někteří bývalí finalisté SuperStar?
"Snažím se dělat všechno pro to, aby tomu tak nebylo. Poctivě se připravuji na to, aby se muzika pro mě stala dlouhodobou prací, která jen tak neskončí. I během SuperStar jsem na sobě neustále pracoval a po nocích trénoval zpěv. Ale nemá cenu to řešit. Já každopádně udělal maximum."
Kliknutím zvětšte
Košický mladík si přízeň fanynek užívá.
Kliknutím zvětšte
S vítězem SuperStar Martinem Chodúrem si Miro rozumí.
Kliknutím zvětšte
Miro Šmajda to na pódiu dokáže pěkně rozbalit.
Kliknutím zvětšte
Takto vypadal Miro, když se přihásil do soutěže.
Kliknutím zvětšte
Šmajda si zakládá na image rockera.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MaŁLi^^ MaŁLi^^ | Web | 31. ledna 2010 v 16:02 | Reagovat

^^

2 vintage bridal gowns vintage bridal gowns | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 13:22 | Reagovat

keep up the good work on the site. I kinda like it! Smile Could use some more frequent updates, but i'm quite sure you got some better things to do like we all do. Smile
http://www.isdress.org

3 vintage prom dresses vintage prom dresses | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 15:22 | Reagovat

id love to share this posting with the readers on my site. thanks for sharing!
http://www.isdress.org

4 fake watches for men fake watches for men | E-mail | Web | 18. ledna 2013 v 2:51 | Reagovat

I always like to read on these topics and one of the best thing is this
http://www.begwatches.net/iwc.html

5 replicas iwc replicas iwc | E-mail | Web | 18. ledna 2013 v 5:16 | Reagovat

You certainly deserve a round of applause for your post and more specifically, your blog in general. Very high quality material.
http://www.begwatches.net

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama